Cerca nel blog

mercoledì 17 aprile 2013

Ta mbrojme planetin tone: Token!

Jeta e planetit tone eshte ne duart tona! Ne mund ta mbrojme ate duke mbrojtur kete copezen tone te planetit: Shqiperine! Kjo realizohet duke e mbajtur ate me kujdesin e duhur dhe ne duart e duhura, duke e shpetuar nje here e pergjithnje prej duarve shkaterrimtare.

2 commenti:

Tonin Vocaj ha detto...

"Sa perqind e programeve te masmedias ne Shqiperi i kushtoj vemendje mjedisit ? Per te sensibilizuar ato qe nuk e kuptojn apo qe nuk duan te kuptojn ,se mjedisi ashte e tashmja dhe e ardhmja e jona dhe e brezave qe vijne . Me vjen keq per qa ndodh ne Shqiperi dhe si trajtohet nga vet qutetaret mjedisi ."

Anonimo ha detto...

Unë i kushtoj vëmendje mjedisit