Cerca nel blog

venerdì 13 luglio 2007

Pershendetje

Pershendetje!
Miresevini ne Blogun tim! Mendova te prezantohem me kete blog, duke e vleresuar si nje menyre te mire per momentin per tu vetprezantuar. Vet titullimi i Blogut tim "Deti pa Fund" eshte domethenes. Ai eshte i lidhur jo vetem me dashurine time per detin, duke qene se jam lindur dhe rritur ne qytetin e mrekullueshem te Vlores, ku shusherima e detit eshte si nje ninulle. Ashtu si deti eshte i pafund edhe informacioni. Sa me shume informacion, sa me shume drite te hidhet mbi persona ngjarje fakte, aq me shume ndricon e verteta, aq me pak hapesire lihet per spekulantet, apo keqedashesit. Cdokush, qe ka dicka per te thene duhet t'a bej ate. Une zgjodha ta bej kete nepermjete nje blogu. Ne kushtet kur eshte nje menyre ekonomike dhe efikase une thashe: Perse jo nje BLOG? Ja ku jemi. Sot lindi nje tjeter blog, blogu im: "Deti pa fund". Duke ju falenderuar paraprakisht per kohen qe do te shpenzoni shpresoj, t'ia vlej kjo nisme.

Nessun commento: